English : polski

Sprawdź swoje zdrowie przed sezonem triathlonowym!

Opublikowano: 5 maja 2017

Długodystansowy bieg, jazda na rowerze oraz pływanie stanowi kompilację ekstremalnych obciążeń dla Twojego serca. Adaptacja serca do tak dużego obciążenia jest procesem długotrwałym, wymagającym kilkunastomiesięcznych, systematycznych i odpowiednio dawkowanych treningów. Tak wytrenowane, zdrowe i w pełni wydolne serce, podoła tej kilkugodzinnej, katorżniczej pracy i szybko się zregeneruje. Czy jesteś pewien, że Twoje serce jest zdrowe i wydolne?

Jeśli zadbałeś o odpowiednią intensywność i regularność treningów, czas zbadać swoje serce i przekonać się, że jego kondycja jest równie dobra jak Twoja forma. Współpracująca z Nami Klinika I-kar Centrum Chorób Serca i Układu Krążenia – jak co roku przygotowała dla Was atrakcyjne pakiety badań:


Pakiet Podstawowy: 69zl
konsultacja kardiologiczna,
ekg spoczynkowe,
analiza składu ciała


Pakiet rozszerzony: 149zł
konsultacja kardiologiczna,
ekg spoczynkowe,
echo serca,
analiza składu ciała


Pakiet Premium: 259zł
konsultacja kardiologiczna,
ekg spoczynkowe,
echo serca,
próba wysiłkowa,
analiza składu ciała,
badania laboratoryjne ( morfologia, Fe, glukoza, kreatynina, TSH, elektrolity)


Każdy chętny, wpisany na listę startową , może umówić badanie dzwoniąc pod numer telefonu : 61 895 12 28 / 61 855 19 17 lub pisząc na e-mail: rejestracja@i-kar.pl


Badania lekarskie nie są obowiązkowe, dają jednak zielone światło na start, ułatwiając Wam zmaganie się z dystansem, szczególnie jeśli podejmujecie je po raz pierwszy.

testy wysilkowe